למה תיווך

יועצי נדל"ן הנם אנשים שלמדו את תחום המקרקעין ומבינים בנדל"ן בישראל. יועץ טוב ומקצועי ידע לא רק איזה תג מחיר הולם את הנכס שלכם אלא גם היכן כדאי לפרסם ולשווק אותו ולאיזה קהל יש להפנותו כדי להגיע ללקוחות הרלוונטיים. לא רק זה, יועצים גם מסוגלים להדריך אתכם בשלבים הבירוקראטיים של המכירה וכך להקל עליכם ולמנוע כאבי ראש מיותרים.

לא לחינם קיימים מתווכי דירות בנוף הנדל"ן הישראלי, מדובר בתחום שדורש תיווך מכיוון ששקיעה של בנאדם עצמאי אל תוך התחום וניסיון לצלוח את כל המהמורות, הקשיים והבירוקרטיה שהוא טומן בחובו מחייבת יותר זמן וסבלנות משיש לרובנו.

מתווכים מקבלים כסף על כאבי הראש שהם סופגים עבורנו ויותר מזה, פרט לכאבי ראש, עזרה וייעוץ צמוד שרוב המתווכים מעניקים למוכרים או לרוכשים בתהליך המכירה – הם גם יודעים מה הם עושים. בעוד שכל אחד מאיתנו יצטרך להעביר ימים רק בהתעמקות בתחום המקרקעין כדי להבין מי נגד מי, למה וכמה, מתווכי דירות שקועים בכך כל חייהם המקצועיים ויכולים להתחיל לרוץ עם המכירה או הרכישה ברגע שאתם מבקשים, ללא בזבוז זמן מיותר. בזכות הידע שלהם הם גם מסוגלים להעריך נכונה את שווי הנכס שברשותנו.

הדרך הבטוחה להצליח בכל תחום היא יצירת בידול מובהק בינך לבין המתחרים, להציע משהו אחר שתופס את העין ומשכנע אנשים שאתה המתווך שהם צריכים, ששכירת שירותייך יהיה הדבר הנכון עבורם.

למה לחתום על בלעדיות?:

תיווך הנו תחום שהעוסקים בו מקשרים בין מוכר לרוכש בצורה אידיאלית, כדי שאתה, המוכר, תקבל את המחיר המקסימאלי על הנכס שלך, בזכות העובדה שתקבע מחיר הגיוני אשר מותאם לתנאי השוק ושהנכס ישווק נכונה. אם כן, היתרונות של בחירה בתיווך על פני ניסיון להבין את הענף בעצמך ולקוות שיתמזל מזלך ותמצא קונה ברורים, אבל מה זה בלעדיות בתחום התיווך?

רוב יועצי הנדל"ן שתפנה אליהם ירצו שתחתום איתם על הסכם בלעדיות כדי שלמשך חצי שנה (או עד מכירת הנכס בפחות מכך) הם יהיו הנציגים היחידים של הנכס שלך בשוק. הסיבה לכך מבחינתם היא שהם לא מעוניינים להשקיע משאבים רבים על נכס בלי הביטחון של קבלת העמלה על מכירתו בסופו של דבר. אתה יכול לנפנף מעליך את היועצים שמעוניינים בבלעדיות וליהנות משירותיהם של יועצים שאינם דורשים זאת אך כדאי שתדע מה אתה מפסיד

המלצות למתווך בהרצליה פיתוח

מתווך הנדל"ן שתבחרו הוא איש המקצוע שילווה אתכם במהלך תהליך מכירת או רכישת הנכס. חשוב לבחור מתווך מנוסה, עם מוניטין והכרה מעמיקה של תחום הנדל"ן בכלל ואת האזור בו אתם מעוניים בנדל"ן בפרט. אנו ממליצים על אורי טל, יועץ נדל"ן ותיק המתמחה בתיווך וילות בהרצליה פיתוח.

כותב המאמר: אסף להב יועץ משכנתאות ופיננסים.

WhatsApp chat
דילוג לתוכן