התאגדות יועצי המשכנתאות

התאחדות יועצי המשכנתאות לישראל היא עמותה רשומה (מלכ"ר) שהתאגדה במטרה משותפת בכדי ליצור הפרדה בין כל האיגודים שקמו עד היום במדינת ישראל בנסיונות כושלים להסדיר את תחום הייעוץ מול הבנקים.

קיימים הבדלים מהותיים בין כל ההתארגנויות שפעלו עד היום לבין "התאחדות יועצי המשכנתאות" באופן הפעילות, מטרות ההתאגדות ומובילי העמותה.

ראשית נסביר למה קמה ההתאגדות:

התאחדות יועצי המשכנתאות קמה במטרה לאגד את מרבים היועצים והכוונה ליועצים פעילים בשוק המשכנתאות. ההתארגנות קמה כתוצאה ממהלך בנקאי האומר כי כל יועץ מורשה על ידי הבנק יגיע עם הלקוח לשם פתיחת הבקשה לקבלת מסגרת אשראי. בעתיד, לכל יועץ מורשה על ידי התאחדות יועצי המשכנתאות תהיה תעודה המוכיחה זאת ועל כל לקוח לבקש מהגורם המייעץ אישור על כך כי הוא חבר בהתאחדות יועצי מימון ודיור -מלכ"ר

התאחדות יועצי המשכנתאות לישראל היא התארגנות הגדולה ביותר בישראל של יועצי מימון לדיור (משכנתאות) בדגש על פעילים בשוק ומטרותיה העקריות הם:

יצירה של רמה מקצועית בקרב בעלי המקצוע התחום.
הכרה התחום על ידי משרד המשפטים.
ליצור מנגנון של אחריות ופיקוח על דרך העבודה של יועצים.
בניית מסלול ליועצים חדשים על ידי סטאז' אצל חברות מובילות בשוק יועצי המשכנתאות.
העלאת המודעות בקרב ציבור נוטלי המשכנתאות.

אז למי השירות מתאים?

גם לקוחות שמעולם לא נעזרו בשירות של יועץ משכנתאות פרטי, קיימת האפשרות לפנות להתאחדות יועצי המשכנתאות לישראל בכדי לקבל מידע על אותה חברת ייעוץ/יועץ ובכך תוכלו לדעת כי במידה והשירת שקיבלתם מאותו יועץ או חברה לא נעשו לטעמכם, יש למי לפנות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

WhatsApp chat
דילוג לתוכן